Rusové

“Rusové” je název série speciálních pozlacených grafik od duchovního otce tohoto projektu Jana Hachrana, jejichž motiv bude zároveň sloužit i jako ilustrace ruského národa v naší připravované knize Slované v obrazech a poezii. Jako další budou v příštích týdnech následovat Ukrajinci a Poláci. V naší knize bude mít každý slovanský národ svou ilustraci, která bude zachycovat jeho esenci a předávat ji čtenářům; kromě toho zde budou i ilustrace dobrovázející text a ozdobné iniciály. Pokud nás budete sledovat i nadále, uvidíte jejich vývoj od začátku až do konce.

Stručný popis obrázku:
Uprostřed Matka Rus se stuhou s prvními slovy ruské hymny, v pozadí tradiční ruský venkovský dům, vlevo archanděl Michael chranící Matku Rus před drakem, vpravo kozák a jeho dívka, dole ruský orel. V horní části chrismon, slovanský kolovrat, Boží oko a heslo carského Ruska, které zní: "S nami Bog."

Grafiku si můžete podepsanou autorem koupit buď ZDE v našem e - shopu nebo nás můžete kontaktovat emailem či telefonicky. Jejím nákupem získáte nejen pěknou výtvarnou práci, ale také podpoříte vydání naší připravované knihy.

Název: Rusové 
Technika: umělecký tisk barvami a zlatou fólií 
Rozměry: A3
Autor: Jan Hachran 
Cena: 590 Kč + 100 Kč poštovné a balné, v případě zaslání do zahraničí je poštovné 150 Kč a v případě platby na dobírku se k ceně poštovného připočítává 30 Kč 

P.S.: Ve skutečnosti vypadá obrázek mnohem lépe, ale bohužel je těžké na fotografii zachytit tak velkou lesknoucí se zlatou plochu.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU

Oblíbené příspěvky

Počet zobrazení stránky

Všeslovanská hymna