Přidejte se do naší skupiny a diskutujte přímo s tvůrci

Srdečně vás zveme do facebookové skupiny s názvem Slovanský projekt - tvůrci a fanoušci, která slouží jako platforma, kde se my jako autoři připravované knihy, budeme setkávat s lidmi, kteří se o tento projekt zajímají a chtějí s námi diskutovat o jeho vývoji nebo obecně o tématech, která nastoluje. Pokud se rozhodnete připojit, rádi vás uvítáme; doufáme, že se vám v ní bude líbit a zároveň žádáme nově příchozí, aby respektovali těchto pět základních pravidel skupiny:

1) Hl
avními tématy skupiny jsou Slované a jednotlivé slovanské národy, panslavismus, eurasianismus, historie, tradice, folklór, architektura, památky, identita, politika, geografie, pravoslaví a tradiční katolictví, slovanské pohanství, vtipy a humorné obrázky všeho druhu a samozřejmě i naše krásné slovanské dívky a ženy. Nepřidávejte proto, prosím, příspěvky, které se výše vyjmenovaných témat alespoň trochu nedotýkají. Jakákoliv reklama, spam nebo příspěvky porušující pravidla facebooku bude okamžitě mazána.
2) Nepřidávejte, prosím, prázdné profily nebo osoby, které se o danná témata nezajímají. Nechceme ztrácet čas diskuzemi s trolly.
3) Chovejte se k sobě s úctou. Jsme projektem, který chce pěstovat přátelství mezi slovanskými národy, neboť věříme, že vzájemné rozpory nás pouze oslabují, a proto tu nechceme šovinisty, kteří budou hrubě urážet jiné slovanské národy.
4) Ve skupině jsou vítáni všichni lidé bez rozdílu národnosti, kteří se aktivně zajímají o slovanství.
5) Administrátoři si vyhrazují právo tato pravidla uplatňovat dle svého uvážení a případně je i měnit nebo doplňovat.

S úctou
Magičtí ornamentalisté


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU

Oblíbené příspěvky

Počet zobrazení stránky

Všeslovanská hymna